ГАРАНТІЯ ВІД REMONTLY.COM

Надається гарантія від магазину на 1 місяць. Після закінчення цього періоду у залишається ще 11 місяців офіційної гарантії від Apple. Гарантією від Apple можна скористатись тільки в офіційних Apple Store (найближчий - в Германії).

Умови надання гарантії:
  1. Гарантійний ремонт надається у випадку дефектів, пов'язанних з заводським браком (наприклад: Ваш не заряжається, не підключається до Wi-Fi, слабкий заряд аккумулятора, не включається або не виключається, зависає)
  2. Гарантійний ремонт надається протягом часу, вказанному в гарантії. Після закінчення гарантійного сроку, Вашому буде надаватись платний ремонт в серсіному центрі Remontly, або іншому.
  3. Гарантійний ремонт не надається , які були залиті водою або з механічними пошкодженнями (розбитий екран, пошкодженний корпус). Гарантійний ремонт не надається які розбирались третіми особами або у неавторизованих серсісних центрах.
  4. Гарантія надається лише на , але не на аксессуари

 

ГАРАНТІЯ ВІД APPLE

Надається європейська гарантія на 1 рік, з моменту активації. Її умови повністю співпадають з умовами гарантії від Remontly.com, але Ваш необхідно передати в офіційний магазин Apple Store (найближчий - в Германії).

 

 РОЗШИРЕННЯ ГАРАНТІЇ ВІД REMONTLY.COM

Ви можете розширити вашу гарантію на від Remontly.com терміном на 1рік. Також цю гарантію можна придбати після закінчення будь-яких інших гарантій. Деталі ви можете уточнити у менеджера магазину.