Найкращий  iPad для творчості 2020

 

iPad це чудовий інструмент для будь-якої творчої людини, що працює в цифровому форматі. Ці планшети є портативними й при цьому залишаються потужними, та iPad Pro 12.9 дюймів тому найкращий приклад,  який пропонує найбільший дисплей з доступних разом із потужністю, що випереджає багато ноутбуків.

 

Найкращий серед усіх: iPad Pro 2020 (12.9-дюймовий)

 Якщо ви бажаєте самий кращий iPad для творчості в 2020 році, ви захочете придбати останнє покоління 12.9 дюймового iPad Pro. Це немалий фінансовий вклад (наряду з MacBook Pro), але що Ви отримуєте за ці гроші, це найпотужніший планшет, що Apple створив за всю історію, відмінний дисплей, гладкий новий дизайн, з підтримкою Face ID, та інше.

 

 Розпочнемо з розміру дисплея. 12.9 дюймовий дисплей iPad Pro це чудовий розмір полотна для Вашого мистецтва, чи то ви робите ескізи, чи малюєте, або редагуєте фото, це все одно дозволяє Вам бути мобільним. Новий Liquid Retina дисплей в iPad Pro пропонує неймовірну точність передачі кольору і тепер знаходиться на рівномірній відстані від країв пристрою.

 

Це також і ProMotion дисплей, що означає, що він буде працювати на частоті до 120 Гц. Працюючи з Apple Pencil, ваші штрихи з’являються на екрані одразу, як на справжньому папері та рендеринг більш плавний, ніж на інших iPad. Але ProMotion - це більше, ніж робота на частоті 120 Гц. Це також означає, що дисплей буде динамічно регулюватися залежно від вмісту на екрані. Ви будете відчувати швидше оновлення працюючи над твором й повільніше оновлення, коли ви робите перерву для перегляду фільму чи телешоу.

 

 Що стосується потужності, iPad Pro - справді вражаюча машина. A12Z Bionic, варіант системи на чіпі, знайдений в iPad Pro 2018 року, включає восьмиядерний процесор з чотирма високопродуктивними ядрами (проти двох А12) і чотирма високоефективними ядрами. Потужність A12Z конкурує з потужністю багатьох ноутбуків для ПК, забезпечуючи при цьому той самий 10-годинний час автономної роботи, який ми очікували від iPad.

 

 Новим для A12Z в iPad Pro є додаткове функціонуюче ядро графічного процессора. Там, де А12Х мав семиядерний графічний процесор, графічний процесор A12Z має вісім ядер, що забезпечує додаткову потужність для програм, які залежать від обробки графіки, наприклад, побудованих навколо Apple's Metal API.

 

 Для додатків для малювання, таких як Procreate, або фото редакторів, таких як Pixelmator Photo, ця додаткова потужність може бути неоціненною для більш плавного досвіду малювання чи ескізів або для швидшого застосування редагування фотографій. Кожен ваш додаток, настільки ж хороший, як і на чомусь на зразок iPad Air, буде ще кращим на iPad Pro.

 

12.9 дюймовий iPad Pro комбінує вражаючу потужність та великий, красивий дисплей у першокласному мобільному художньому інструменті.

 

  Що стосується цифрових ескзів, живопису та інших художніх проектів, iPad Pro 2020 працює лише з новим Apple Pencil другого покоління, який магнітно кріпиться до однієї сторони iPad. Ця точка кріплення також служить індуктивним простором для зарядки олівця, тому ви можете носити його з собою та одночасно заряджати, не виймаючи його з зарядного порту самого iPad Pro.

 

 Для фотографів, які знімають за допомогою своїх мобільних пристроїв, камери на iPad Pro отримали значне оновлення у моделі 2020 року. Задня камера оснащена двома камерами, 10-мегапіксельною надширококутною камерою, а також 12-мегапіксельною ширококутною камерою. Також є третій датчик, але це не камера. Це LiDAR (виявлення та вимірювання світла), та iPad використовує для вимірювання середовищ для створення більш захоплюючих середовищ доповненої реальності.

 

 Використання олівця - це здебільшого такий самий досвід, як і на інших iPad. Олівець розпізнає такі речі, як нахил і тиск, що діють на кінчик, і підтримує відхилення долоні. Він має нове матове покриття, яке відчувається краще, ніж глянцеве покриття першого олівця. Яблучний олівець також має невелику область жестів на плоскій стороні, яку ви можете торкнутися двічі, щоб швидко переключитися між двома останніми інструментами.

 

 Розмір iPad Pro може бути не для всіх. Для багатьох, 12.9 дюймів може бути прости занадто великим, щоб бути цілком практичними. Якщо ви обираєте iPad як не основний художній інструмент, а натомість як додаток до вашого Mac або чогось подібного, менший розмір може бути саме для вас. Те саме стосується того, якщо вам потрібно щоб він помістився в трохи менші сумки. Нещодавній редизайн, можливо, приніс загальний слід 12.9-дюймового iPad Pro, але це все ще великий планшет.

 

 Найбільшим ударом проти 12.9-дюймового iPad Pro є ціна. iPad Pro завжди були дорожчими за аналоги, що не належать до Pro, але майже 1000 за iPad Pro 2020 може бути великим запитом для деяких. Ще 140 доларів за олівець. Це абсолютно найбільший і найкращий екран iPad, який ви можете отримати, що має за собою багато сили, але просто майте на увазі, що ви збираєтеся витратити багато грошей на цей екран і цю потужність.

 

 Але якщо ви можете витратити гроші та хочете найкращий планшет для вашого мистецтва, 12.9-дюймовий iPad Pro - однознано те, що вам потрібно.

 

 Плюси:

+ широкий 12.9-дюймовий дисплей

+ Магнітно кріпить та заряджає Apple Pencil

+ Face ID

+ Найпотужніший планшет від Apple

+ ProMotion

 

 Мінуси:

  • Дорогий
  • Розмір може бути завеликим для деяких

Найкраща Альтернатива: iPad Pro 2020 (11-дюймовий)

 

 Чесно кажучи, не так багато можна сказати про 11-дюймовий iPad Pro 2020 року, про що вже не було сказано про його більший аналог. Я розділив їх на два записи, оскільки, коли справа стосується мистецьких починань, їх розмір насправді робить їх двома різними виробами.

 

 Однією з найбільших переваг 11-дюймового iPad Pro перед 12.9-дюймовою моделлю та 10.5-дюймовим iPad Air є те, що він перетинає межу між портативністю 10.5-дюйомового Air та потужністю 12.9-дюймового Pro. Це означає, що 11-дюймовий iPad Pro має приблизно ті ж фізичні розміри, що і 10.5-дюймова модель, з екраном, який на пів дюйма більше. Може здатися не так вже й багато, але коли розміри дисплеїв близько фута, розмір половини дюйма становить більше, ніж ви можете подумати. 11 дюймів - все ще пристойний розмір для малювання, фотографій та будь-якої іншої художньої діяльності. Я все ще віддаю перевагу більшому 12.9-дюймовому екрану, але ви можете бути готові зробити такий компроміс.

 

 Чудовим є те, що це майже єдиний компроміс. Незважаючи на різницю в розмірах, 11-дюймова модель поділяє 10-годинний час автономної роботи великого 12-дюймового Pro. У нього також однакова система A12Z на чіпі, тому вона має однакову потужність для всіх ваших улюблених додатків. Він має дисплей ProMotion з однаковою щільністю пікселів. Це дійсно просто менша, трохи дешевша версія того ж планшета, але для багатьох цієї різниці в розмірі буде достатньо, щоб підштовхнути їх в той чи інший бік.

 

 Хоч я і віддаю перевагу більшому екрану, якщо розмір та підвищена портативність цього iPad Pro роблять його привабливим, ніж його більший брат, це чудовий, потужний вибір.

 

Плюси:

+ такий ж потужний як і 12.9-дюймовий Pro

+ менший та легший за 12.9-дюймовий Pro

+ Face ID

+ ProMotion

Мінуси:

  • залишається трохи дорогим
  • деякі можуть захотіти більший дисплей

 

 

Найкраща ціна: iPad Air 4 (2020)

                    

 iPad Air 4 проходить межу між нижчою ціною (iPad 8-го покоління) та більшим екраном лінійки iPad Pro 2020. iPad Air розміром 10.9 дюйма пропонує гідну нерухомість на екрані для малювання, а також чудовий портал для перевірки та редагування ваших фотографій.

iPad Air 4 також має щось, що, напевно, буде дуже важливим для широкого кола виконавців: підтримка Apple Pencil 2.  На відміну від дешевих моделей iPad, які підтримують лише перше покоління Apple Pencil, iPad Air 4 може скористатися всіма чутливістю та особливостями Apple Pencil 2. Він заряджається, коли його прикріплюють до iPad Air 4, так само, як і на iPad Pro, тож вам не доведеться турбуватися про те, щоб вставити його в порт для зарядки.

 

 Найбільший шок iPad Air 4 знаходиться в середині - чіп А14 Bionic, що має неабияку потужність. Він оснащений найновішим мобільним чіпом Apple, що забезпечує весь прилад, чим iPad Pro навіть не може похвалитися, що робить iPad Air 4 надзвичайно чуйним і швидким, незалежно від того, яке завдання ви поставите перед ним. Для багатьох це буде ідеальна мобільна художня платформа.

 

 З iPad Air 4 ви отримуєте машину з чудовим балансом розміру екрана, потужністю та ціни.

Він також має ламіновай True Tone дисплей. Ломінований дисплей поєднує сенсорний шар екрану iPad та LCD дисплей в єдине ціле, не залишаючи зазору між ними. Це важливо, оскільки у вас буде дисплей кращої загальної якості, ніж не ламінований дисплей, і ви отримуєте кращі зображення з більш яскравим кольором. True Tone чудовий, оскільки він адаптує температуру дисплея до світла вашої поточної кімнати, роблячи дисплей схожим на те, що кімната освітлює його. Це не надто сильно, але якщо ви вважаєте, що це руйнує ваш художній робочий процес, вимкнути його з Центру Управління досить просто.

 

 То ж, чому iPad Air 4 є найкращим вибором вартості, а не найкращим вибором у цілому?

Здебільшого це зводиться до розміру екрану, дизайну та набору функцій. На поверхні iPad Air 4 в основному той самий дизайн, що і 11-дюймовий Pro; однак, якщо ви придивитеся ближче, ви зможете зрозуміти, чому iPad Pro все ще найкращий.

 

 Хоча на задній панелі є краща 12-мегапіксельна камера, фронтальна камера залишається 7-мегапіксельною камерою FaceTime HD. Незважаючи на те, що iPad Air 4 здається, що він викноує Face ID, ви фактично розблокуєте його за допомогою Touch ID, який знаходиться в середині кнопки живлення, розташованої у верхній частині iPad. Крім того, iPad Air 4 не має дисплея ProMotion, що означає, що ви не отримаєте цього плавного дисплея, який може працювати на частоті до 120 Гц, що робить прокрутку та інші рухи на екрані настільки чіткими. Ви також пропустите систему чотирьох динаміків, яку має iPad Pro, та новіший масив подвійних камер, який має датчик LiDAR та додаткову 10-мегапіксельну надшироку задню камеру.

 

 Тим не менш, для багатьох iPad Air 4 стане вірним вибором. За ціною 599 доларів він на 200 доларів дешевше, ніж 11-дюймовий Pro, і пропонує досить багато тих самих функцій. Якщо вам не потрібні кілька “професійних” функцій, які пропонує iPad Pro, iPad Air 4 є безперечним переможцем для художників.

 

Плюси:

+ чудовий баланс ціни і потужності

+ досить великий екран

+ підтримує Apple Pencil 2

+ відмінний дисплей

 

Мінуси:

  • Немає ProMotion дисплею
  • Немає Face ID

 

 

Кращий маленький планшет: iPad mini 2019

 

 Як 11-дюймовий iPad Pro відповідає 12.9-дюймовій моделі, так 2019 iPad mini відповідає 2019 iPad Air. Переважно, це менша, трохи менш дорога версія iPad Air мінус Smart Connector. То ж немає Smart Keybord. Але не зважаючи на цей пропуск, iPad mini це менша версія iPad Air: він має однакову систему на чіпі, ламінований дисплей та підтримує Apple Pencil.

 Для тих хто хоче робити ескізи на ходу, iPad mini чудовий вибір, хоча для довгого процесу малювання, чи редагування фото сидячи, я все ж віддаю перевагу більшому екрану iPad Air. iPad mini - чудовий для будь-кого, хто використовує більший пристрій, як iPad Pro або Mac, як головний художній інструмент, та хоче або потребує планшет, щоб збільшити мобільність робочого процесу.

 

 Плюси:

+ компактність та легкість

+ такий же потужний як і iPad Air

+ підтримує Apple Pencil

+ чудова ціна

 

Мінуси:

  • Занадто малий екран для багатьох митців
  • Підтримує тільки Apple Pencil першого покоління

 

Підведення висновкiв

 

 12.9-дюймовий 2020 iPad Pro відмінний, потужний планшет, що чудово підходить для будь-якого мистецтва, що ви створюєте. Його великий дисплей має надати вам достатньо простору для роботи, хоча його розмір не повинен заважати брати його куди завгодно.

 

 Можливість магнітного прикріплення Apple Pencil до борту вашого iPad Pro не може бути більш првітливим доповненням. Ви зможете не тільки легко носити олівець з собою, а й заряджати, олівець завжди заряджений і готовий працювати в будь-який момент натхнення. Розробники зробили все можливе, щоб скористатися потужною системою A12Z на чіпі iPad Pro. Поки додатки, як Procreate добре працюють на кожному с цих айпадів, вони справді сяють на iPad Pro. Починаючи з нових функцій, таких як підтримка натискання на олівці, до збільшення графічної потужності графічного процесора в порівнянні з A12X, найновіший iPad Pro ідеально підходить для ваших артистичних проявів, незалежно від їхнії запитів.

 

Поки інші айпади можуть бути більш портативними і менш дорогими, вони не зрівняться з загальним досвідом використання 12.9-дюймового iPad Pro для творчих починань.